Anketa o usluzi

U okviru našeg nastojanja da sagledamo Vaše potrebe i u cilju stalnog poboljšanja naše usluge, molimo Vas da popunite upitnik, kako biste nam u tome pomogli.

Vaše mišljenje nam je veoma vredna smernica ka poboljšanju kvaliteta poslovanja i usluga koje nudimo.

Unapred Vam se zahvaljujemo na učešću.

Kontaktirajte nas | centrala

Centrala Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon011 2761 759 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon011 2762 752 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon011 2761 551 Fax: 011 2761 551
Centrala

Kontakt | Poslovni centri

PC Palilula Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 011 2761 759 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email kryogas@kryogas.rs
PC Zemun Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 011 3317 736 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email zmaj@kryogas.rs
PC Čukarica Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 011 2560 875 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email cryogas@kryogas.rs
PC Subotica Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 024 686 845 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email subotica@kryogas.rs
PC Inđija Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 022 551 691 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email indjija@kryogas.rs
PC Stara Pazova Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 011 3318 334 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email banovci@kryogas.rs
PC Smederevo Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 064 82 92 956 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email smederevo@kryogas.rs
PC Sremska Mitrovica Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 064 82 92 936 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email s.mitrovica@kryogas.rs
PC Petrovaradin Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 021 3409 935 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email petrovaradin@kryogas.rs
PC Kragujevac Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 064 82 92 945 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email kragujevac@kryogas.rs
PC Pančevo Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Telefon 011 3295 361 Tehnicki gasovi cng metan pumpe | Email pancevo@kryogas.rs

Cryogas, Dragoslava Srejovića 1 , Beograd

Cryogas | Kontakt formular